FAF PERSONAL TRAINER personaaltreeneri baaskoolitus

Koolitus: FAF Eesti koolituste personaaltreeneri koolitus

 

NB! Avatud registreerumine FAF Eesti koolituste XII lennu kursusele! Oma soovi koolitusel osaleda saad edastada siin: https://forms.gle/zzxVQjZu3y9Nnhky9

 

Koolituse lühitutvustus:

FAF Eesti koolituste personaaltreeneri koolitus (FAF PERSONAL TRAINER) on kõige põhjalikum ja personaalsem valdkonnakoolitus Eestis. Programm põhineb Soomes väljatöötatud personaaltreenerite koolitusel, mille on edasi arendanud Eesti parimad tegijad. Koolitust on edukalt korraldatud juba 2013. aastast ja nüüdseks on välja töötatud kõige põhjalikum teaduspõhine ning personaalsel praktilisel juhendamisel põhinev õpe, mis tagab suurepärased oskused ja teadmised igale personaaltreenerile.

Koolitusele valitakse osalema vaid 15 osalejat, kes saavad baasteadmised ja vajalikud tööoskused. Koolitusel osalemiseks on eelduseks vaid FAF FOUNDATION baaskoolituse läbimine.

 

Koolituse maht: 230 ak.h kontakttundi koolis, lisanduvad iseseisev töö ja praktika (võimalik läbida 40 ak.h mentorprogramm).

 

Läbimise tingimus: teooriaeksam ja praktiline eksam, lõputöö kaitsmine

 

Koolitajad: Kristjan Koik, Liis Arula, Kristel Ehala-Aleksejev, Mihkel Kuresoo, Sven Idarand, Maarja Pütsep, Maarja Oitsalu, Merle Antson jt.

 

Hind: 2040 EUR

Koolituse hinnale lisanduvad:

-litsentsieksamite tasu 240 EUR (sisaldab: teooriaeksam, praktiline eksam, lõputöö kaitsmine), juhul kui koolituse läbides ja kõigi eelduste täitmisel soovib õpilane tunnistuse saamiseks läbida eksamid;

-vabatahtlik mentorprogrammi tasu 384 EUR, mis on võimalik asendada juhendatud praktikaga.

 

Litsentsieksamitele lubatakse õpilane, kes on täitnud kõik kohustuslikud koolituse tingimused.

 

NB! Kui soovid koolituse eest tasuta osamaksetena, siis meie koostööpartner Nord Varaliising OÜ pakub sulle selleks head järelmaksu võimalust:

sissemaks 0%, periood 12 kuud, kuumakse ~210 eur, tagatiseks käendus.

 

NB! FAF Personal Trainer koolitusele registreerunule on FAF FOUNDATION baaskoolitus (toimub 26.-27. oktoobril 2019) koolitus TASUTA!

 

FAF Eesti koolitused personaaltreenerite baaskoolituse XII lend kuupäevad:

 

I session

15.-17.11.2019

23.-24.11.2019

30.11.-01.12.2019

06.-08.12.2019

14.-15.12.2019

21.12.2019

 

Iseseisev praktika ja MENTOR-programm

 

II session

07.-09.02.2020

15.-16.02.2020

22.-23.02.2020

29.02-01.03.2020

 

Teooriaeksam 14.03.2020

Praktiline eksam 28.-29.03.2020

Lõputööde kaitsmine 18.04.2020

 

Registreerumine:

Registreerumine FAF Eesti personaaltreeneri koolitusele on kahe-etapiline. Esimese sammuna tuleb esitada koolitusel osalemise soovi avaldamiseks AVALDUS (https://forms.gle/zzxVQjZu3y9Nnhky9) . Koolitusel on 15 kohta. Kui koolitusele eelregistreerub 15 või vähem osalejat, siis saavad kõik avalduse esitajad registreeruda koolitusele. Kui tähtajaks on tulnud rohkem avaldusi kui on koolitusel kohti siis tehakse valik esitatud avalduste põhjal. Ülejäänud avalduse esitajad jäävad ootenimekirja ja nad saavad esmajärjekorras koolitusele registreeruda kui peaks mõni koht vabanema.

Avalduse esitamise järgselt ja koolitusel osalemise kinnituse saamisel, saab osaleja end ametlikult koolitusele registreerida.

 

Koolitusest täpsemalt:

FAF Eesti personaaltreeneri koolitus on põhjalik koolitusprogramm mille raames omandavad osalejad edukaks personaaltreenerina tegutsemiseks vajalikud teadmised ja oskused. Koolitus põhineb Soomes väljatöötatud Fitness Academy of Finland litsensidel, kuid kogu eesikeelse koolituse sisu on kokku pandud ja edastatud Eesti parimate professionaalide poolt. Koolituse läbinud omistavad FAF Personal Trainer litsentsid, mis on hinnatud kvaliteedimärgid Eestis ja Soomes. Kõigile osalejatele väljastatakse täiendkoolituse tunnistus.

 

Koolituse peamised moodulid on:

–      anatoomia ja spordifüsioloogia

–      toitumise alused personaaltreenerile

–      kliendi tervisliku seisundi kaardistamise, rühi- ja liigutusanalüüs,

–      treeningprogrammi koostamine, treeningu läbiviimine, kliendisuhtlus,

–      personaaltreeneri töö ja turundus.

 

Koolitusel on suur osa ka iseseisval tööl ja õpitu praktilises rakendamises (lisaks auditoorsele tööle on kõigil osalejatel vaja läbida iseseisva praktika tunnid – minimaalselt 30 tundi omatreeningutundi jõusaalis, 4 juhendatud praktikatundi ja praktiline töö kliendiga, FAF Eesti koolitused pakub ka võimalust koolituse kõrval läbida mentorprogramm, mille raames saab õpilane harjutada ja õppida FAF Eesti poolt määratud juhendaja käe all)

 

Koolitus on jaotatud kahte moodulisse:

I moodul – viis koolitusnädalavahetust – annab kõik vajalikud teooria ning treeningu läbiviimiseks vajamivead baasteadmised, lõpeb vahe-eksamiga

II moodul – spetsiifilisemad teadmised ja praktiline töö klientidega, lõpeb lõpueksamiga ning iseisesva töö põhjal valminud lõputöö kaitsmisega

 

Täpsem info koolitusprogrammi kohta siin: https://drive.google.com/file/d/0By_gqBD93pRFMXJiTmNBcWlyLTQ/view?usp=sharing

 

 

FAF Eesti koolituste üldtingimused: https://drive.google.com/file/d/1oKhC295X-HAfvqjtG2jrPWBwug–Bnxs/view?usp=sharing