FAF PERSONAL TRAINER personaaltreeneri baaskoolitus

Koolitus: FAF Eesti koolituste personaaltreeneri koolitus

  • Uus FAF PT koolitus algab novembris 2020, täpsemad kuupäevad selguvad suve jooksul!

Kui oled huvitatud novembris 2020 algaval koolitusel osalema, siis kirjuta hannela.metsma@fysioline.ee!

 

Koolituse tutvustus

FAF Eesti koolituste personaaltreeneri koolitus (FAF PERSONAL TRAINER) on kõige põhjalikum ja personaalsem valdkonnakoolitus Eestis. Programm põhineb Soomes väljatöötatud koolitusel, mille on edasi arendanud Eesti parimad professionaalid. Koolitust on edukalt korraldatud juba 2013. aastast ja tänaseks on välja töötatud kõige põhjalikum teaduspõhine ning personaalsel praktilisel juhendamisel põhinev õppeprogramm, mis tagab suurepärased oskused ja teadmised igale personaaltreenerile. Koolitusgrupp on väike, sinna valitakse osalema vaid kuni 16 osalejat.

Koolituse maht: 230 ak.h kontakttundi seminare ja praktikume, lisanduvad iseseisev töö ja praktika.

Läbimise tingimus: teooriaeksam ja praktiline eksam, lõputöö kaitsmine.

Koolitajad: Kristjan Koik, Liis Arula, Kristel Ehala-Aleksejev, Mihkel Kuresoo, Sven Idarand jt.

FAF Eesti koolituste personaaltreenerite õppekava on EuropeActive Personal Trainer EQF Level 4 kvalifikatsiooni registreerumisel, mis tagab õppekavale rahvusvahelise akrediteeringu. Õppekava on vastavuses Eesti personaaltreenerite kutsestandardi 3. ja 4. taseme õppekavadega.

Hind: koolitusprogrammi maksumus on 2400 eurot (sisaldab km)*

* Õppeteenustasu arve esitatakse koolituse registreerumise kinnitamisel, arvet on võimalik tasuda kuni kahes osas

FAF Eesti koolitused on ka Eesti Töötukassa koolituskaardi partner. Koolitusel osalemiseks Töötukassa kaudu on vajalik Töötukassa poolt kinnituskirja olemasolu. Selle saamiseks – tuleb koolitusvajadus kokkuleppida enda konsultandiga Eesti Töötukassas ja registreerida enda FAF Eesti koolituste juures koolitusele (koolituse registreerumisvormis märkida tasujaks Eesti Töötukassa). FAF Eesti koolitused edastab registreerumise Eesti Töötukassale ja nende nõusolekul väljastatakse kinnituskiri koolitustasu maksmiseks.

STIPENDIUMIVÕIMALUSED!

Alates 2020. aastast on õpilastel võimalik taotleda stipendiume kursusel osalemiseks soodsamatel tingimustel. Stipendiumite saamiseks tuleb esitada motivatsioonikiri ja valiku teevad stpendiumiandjad koos FAF Eesti koolitusjuhiga.  Stipendiumid on järgmised:

  • MyFitness Eesti poolt on võimalik kolmel õpilasel osaleda koolitusel soodushinnaga 1600 eurot (sisaldab km), MyFitness võimaldab stipendiaatidel kasutada klubi ruume iseseisva praktika sooritamiseks;
  • Omaklubi Spordiklubi poolt on võimalik ühel õpilasel osaleda koolitusel soodushinnaga 1800 eurot (sisaldab km), Omaklubi võimaldab sitpendiaadil kasutada klubi ruume iseseisva praktika sooritamiseks;
  • Fysioline Eesti poolt on võimalik ühel õpilasel osaleda koolitusel soodushinnaga 1200 eurot (sisaldab km).

Iga õpilane saab esitada vaid ühe stipendiumiavalduse.

Litsentsieksamid

Läbides koolitusprogrammi ja täites koolituse kohustuslikud tingimused, on õpilane lubatud litsentsieksamile. Litsentsieksam koosneb kolmest osast: teoreetiline kirjalik eksam, praktiline eksam ja lõputöö kaitsmine.

Litsentsieksamite tasu on 240 EUR (sisaldab kõigi eksamiosade esmakordset sooritamist).

FAF Eesti koolitused personaaltreeneri koolituse XIII lennu kuupäevad:

I moodul:

01.-03.05.2020

09.-10.05.2020

16.-17.05.2020

22.-24.05.2020

30.-31.05.2020

II moodul:

28.-30.08.2020

05.-06.09.2020

12.-13.09.2020

19.-20.09.2020

 

03.10.2020 teooriaeksam

17.-18.10.2020 praktiline eksam

07.11.2020 lõputööde kaitsmine

Koolitused toimuvad nädalavahetuseti (üldiselt laupäev-pühapäev, osadel nädalavahetustel ka reedeti). Reedesed koolituspäevad toimuvad kell 13-21, laupäeval ja pühapäeval 10-19. Koolitusruumid asuvad Tallinnas – Omaklubi Spordiklubi (Vana-Lõuna 39), MyFitness Lasnamäe Linnamäe (Linnamäe tee 3) ja Projektieksperdi koolitusklassis (Endla 4).

 

Koolitusele registreerumine

Esimese sammuna tuleb anda teada enda koolitusel osalemise soovist siin: https://drive.google.com/open?id=1XWy9mMN-kVtMdtU70hW6Vyj4-DBUs2KuJsIG2FjXCmo

Registreerumisinfo kättesaamisel edastab FAF Eesti koolitused esindaja õpilastele lõpliku registreerumisvormi koos koolituse üldiste tingimustega. Koolitusel on maksimaalselt 16 kohta. Kui koolitusele on tulnud rohkem soovijaid kui on koolitusel kohti siis tehakse valik esitatud avalduste põhjal. Ülejäänud avalduse esitajad jäävad ootenimekirja ja nad saavad esmajärjekorras koolitusele registreeruda kui peaks mõni koht vabanema.

Allkirjastatud registreerumisvormi esitamisel koostab koolitusepidaja Fysioline Eesti õpilasele õppeteenuse arve. Seejärel loetakse registreerumine siduvaks.

 

Koolitusest täpsemalt

FAF Eesti personaaltreeneri koolitus on põhjalik koolitusprogramm mille raames omandavad osalejad edukaks personaaltreenerina tegutsemiseks vajalikud teadmised ja oskused. Koolitus põhineb Soomes väljatöötatud Fitness Academy of Finland litsensidel, kuid kogu eesikeelse koolituse sisu on kokku pandud ja edastatud Eesti parimate professionaalide poolt. Koolituse läbinud omistavad FAF Personal Trainer litsentsid, mis on hinnatud kvaliteedimärgid Eestis ja Soomes. Kõigile osalejatele väljastatakse täiendkoolituse tunnistus.

 

Koolituse peamised moodulid on:

–      anatoomia ja spordifüsioloogia

–      toitumise alused personaaltreenerile

–      kliendi tervisliku seisundi kaardistamise, rühi- ja liigutusanalüüs,

–      treeningprogrammi koostamine, treeningu läbiviimine, kliendisuhtlus,

–      personaaltreeneri töö ja turundus.

 

Koolitusel on suur osa ka iseseisval tööl ja õpitu praktilises rakendamises (lisaks auditoorsele tööle on kõigil osalejatel vaja läbida iseseisva praktika tunnid – minimaalselt 30 tundi omatreeningutundi jõusaalis, 4 juhendatud praktikatundi ja praktiline töö kliendiga)

Koolitus on jaotatud kahte moodulisse:

I moodul – viis koolitusnädalavahetust – annab kõik vajalikud teooria ning treeningu läbiviimiseks vajamivead baasteadmised, lõpeb vahe-eksamiga

II moodul – spetsiifilisemad teadmised ja praktiline töö klientidega, lõpeb lõpueksamiga ning iseisesva töö põhjal valminud lõputöö kaitsmisega

 

Täpsem info koolitusprogrammi kohta siin: https://drive.google.com/file/d/0By_gqBD93pRFMXJiTmNBcWlyLTQ/view?usp=sharing

FAF Eesti koolituste üldtingimused: https://drive.google.com/file/d/1oKhC295X-HAfvqjtG2jrPWBwug–Bnxs/view?usp=sharing

 

Küsi lisa

Sven Idarand

Koolitusjuht
+372 5298303

Hannela Metsma

Key account manager, Rehabilitation, FAF koordinaator
+ 372 56479057