Tasakaal ja püstiasend

Tasakaalu ja koordinatsioonivõime halvenemine takistavad kehal erinevate asendite säilitamist ja reageerimist välistele teguritele. Neid funktsioone treenides saab parandada oma sooritusvõimet ja elukvaliteeti. Tasakaal on kõndimise üks eeldusi.

Aktiivse püstiasendi treenimine parandab tasakaalu, kuid see on oluline ka luutiheduse säilitamiseks ning ainevahetuse ja vereringe parandamiseks.

Taastusravi alustamisel on sageli väljakutseks vererõhu langus püstiasendis ja selle kaudu tekkivad sekundaarsed probleemid. Robotiseeritud Erigo-seadmel saab alustada vertikalisatsiooni ja koormust juba intensiivravi osakonnas. Dünaamiline seisulaud THERA-trainer Balo parandab vererõhu normaalsete väärtuste püsimist, kui patsient ei seisa passiivselt paigal.

Tasakaalu arendamine, nagu muu treeningki nõuab piisavat raskusastet ning mitmeid kordusi. Turvaline treeningkeskkond motiveerivas õhkkonnas toovad parimaid tulemusi. Treaxpads tasakaalu-ja koordinatsioonialuste ja THERA-trainer Balo- ja Coro -seadmete abil on võimalik reguleerida väljakutseid vastavalt patsiendi võimekusele.
Lisaks erinevad tasakaalualused- ja padjad ning muud treeningvahendid teevad harjutamise mitmekülgsemaks.

Küsi lisa

Hannela Metsma

Key account manager, Rehabilitation, FAF koordinaator
+ 372 56479057

Kaisa Vahesalu

Key account manager, Rehabilitation
+ 372 58532258
Lapsehoolduspuhkusel

    Võta ühendust