FAF Eesti koolitused

FAF Eesti koolitused pakub kõrgetasemelisi baas- ja täienduskoolitusi treeneritele ning tervisest, treeningust ja toitumisest huvitatud aktiivsetele inimestele. Koolitused põhinevad Soomes pika ajalooga Fitness Academy of Finland treenerikursustel, kuid mille on edasi arendanud Eesti parimad oma ala professionaalid. Kõik baaskoolitused toimuvad eesti keeles, kursused on registreeritud täiskasvanute täiendkoolituse registris. Kool on ka Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

FAF Eesti koolitused pakub järgmisi koolitusi:

FAF FOUNDATION baaskoolitus

FAF Eesti koolitusprogrammide aluseks on baaskoolitus FAF FOUNDATION, mille eesmärk on kahe päeva jooksul pakkuda teadmisi oma tervisest, keha toimimisest, erinevatest treenimisvõimalustest ja toitumise alustest. Koolitus on avatud nii treeneritele täienduskoolitusena kui ka kõigile teemadest huvitatud aktiivsetele harrastajatele.

 

FAF PERSONAL TRAINER personaaltreeneri baaskoolitus

FAF Eesti koolituste personaaltreeneri baaskoolitus (FAF PERSONAL TRAINER) on kõige põhjalikum ja personaalsem valdkonnakoolitus Eestis. Programm põhineb Soomes väljatöötatud personaaltreenerite koolitusprogrammil, kuid mille on edasi arendanud Eesti parimad oma ala professionaalid. Koolitust on edukalt korraldatud juba 2013. aastast ja nüüdseks on välja töötatud kõige põhjalikum teaduspõhine ning personaalsel praktilisel juhendamisel põhinev koolitus Eestis.

 

WELLNESS COACH

Oleme alustamas koolitusega, mis on suunatud inimeste tervise ja heaolu vallas tegutsevatele professionaalidele. Eesmärgiks on kujundada spetsialiste, kes aitavad oma klientidel luua tervislikku aktiivset elustiili ning tasakaalustada elu erinevaid valkondi (Töö, tervis, suhted, stress, eneseareng jt.) ja tegutsemist nendes. Vaadeldakse tervikliku heaolu mudelit ning õpitakse viisi, millele toetudes seda praktikas inimesteini viia. Wellness coachi väljaõppe alane koolitus algab juuni 2019, mil toimub esimene kursus.

 

FAF Eesti koolituste pidaja on Fysioline Eesti OÜ. Vastavalt täiskasvanute koolituse seadusele reguleerivad kooli tegevust järgmised algdokumendid:

Täpsem info koolituste ja registreerumise kohta täites juuresoleva kontaktivormi või kontakteerudes Sven Idarannaga otse.

Küsi lisaks

Sven Idarand

Koolitusjuht
+372 5298303

Hannela Metsma

Key account manager, Rehabilitation, FAF koordinaator
+ 372 56479057

Võta ühendust