FAF Eesti koolitused

FAF Eesti koolitused pakub kõrgetasemelist baaskoolitust treeneritele ning tervisest, treeningust ja toitumisest huvitatud aktiivsetele inimestele. Koolitus põhinevad Soomes pika ajalooga Fitness Academy of Finland treenerikursustel, kuid mille on edasi arendanud Eesti parimad oma ala professionaalid. Baaskoolitus toimub eesti keeles, kursus on registreeritud täiskasvanute täiendkoolituse registris. Kool on ka Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

FAF Eesti koolitused pakub:

FAF PERSONAL TRAINER personaaltreeneri baaskoolitus

FAF Eesti koolituste personaaltreeneri baaskoolitus (FAF PERSONAL TRAINER) on kõige põhjalikum ja personaalsem valdkonnakoolitus Eestis. Programm põhineb Soomes väljatöötatud personaaltreenerite koolitusprogrammil, kuid mille on edasi arendanud Eesti parimad oma ala professionaalid. Koolitust on edukalt korraldatud juba 2013. aastast ja nüüdseks on välja töötatud kõige põhjalikum teaduspõhine ning personaalsel praktilisel juhendamisel põhinev koolitus Eestis.

 

FAF Eesti koolituste pidaja on Fysioline Eesti OÜ. Vastavalt täiskasvanute koolituse seadusele reguleerivad kooli tegevust järgmised algdokumendid:

Täpsem info koolituste ja registreerumise kohta täites juuresoleva kontaktivormi või kontakteerudes Sven Idarannaga otse.

Küsi lisaks

Sven Idarand

Koolitusjuht
+372 5298303

Hannela Metsma

Key account manager, Rehabilitation, FAF koordinaator
+ 372 56479057

    Võta ühendust