Alajäsemete teraapia

Sageli on norm kõnni ja koormuse taastamine alajäsemete probleemide teraapia keskmes. Mitmed taastusravi tehnoloogia seadmed parandavad seda. Seadmetel saab ohutult treenida ka teisi eesmärke ja nende abil saame vajaliku dokumentatsiooni arengu kohta.

Kõnni analüüsimiseks ning sihtotstarbelisteks harjutusteks, nagu sammu pikkuse harjutamine, leidub erinevaid kõnnilinte. Need rõhutavad ohutust, individuaalset kohandatavust ning terapeutide võimalust fassiliteerida liikumist.

C-Mill-kõnnitreeninguseade võimaldab väljakutsuvat kõnnitreeningut. Väljakutset saab luua virtuaalsete lindile suunatud objektidega ja suure ekraaniga. Lindi sisse integreeritud jõuplaat võimaldab ka hindamisfukntsiooni kasutusvõimaluse.

h/p/Cosmose kõnni- ja jooksulintidest leidab erinevaid lahendusi, millele saab liita lisaosi nagu nt. Zebrise mõõtmisvahendeid ning kõnnijuhtimist lihtsustavat Robowalk ekspander süsteemi.

Koormuse ja tasakaalu treenimine õnnestub traditsioonilistel tasakaalulaudadel-ja patjadel. Taastusravi tehnoloogia võimaldab visuaalse tagasiside ja motiveerivad harjutused, näiteks Treaxpads tasakaalu-ja koordinatsioonialuseid kasutades.

Trauma või operatsiooni järel väljakutserohket lihasaktivatsiooni on võimalik parandada Desmotec isointertsiaalsete treeningseadmete abil.

Küsi lisaks

Hannela Metsma

Key account manager, Rehabilitation, FAF koordinaator
+ 372 56479057

Kaisa Vahesalu

Key account manager, Rehabilitation
+ 372 58532258
Lapsehoolduspuhkusel

    Võta ühendust